Penis nasıl büyütülür

Eğer Penis nasıl büyütülür sorusuna cevap arıyor ve penisinizi büyütmek istiyorsanız, en favori teknik budur. Bu tekniğin ayakta uygulanması en uygun olan biçimdir.
Bu teknikte dikkat edilecek en önemli olay ereksiyon halinde olmamanızdır. Penis yumuşak iken uygulanması gereken bu teknikte yağlama yapılmamalıdır.
1. Yumuşak haldeki penisinizi elinizle başının hemen altından tutun. Çok fazla sıkmayın.
2. Penisinizi önünüzde ileride bir noktaya doğru düz olarak çekebildiğiniz kadar çekin.1 dakika boyunca öyle kalın. Canınızı acıtacak kadar zorlamayın.
3. 10 saniye dinlenin. Penisinizi yumuşakça sallayın. Bu kan penisteki dolaşımını normale dönüştürecektir.
4. ?2? numaralı hareketi 4 kez daha tekrar edin. Fakat bu sefer sağa sola yukarı aşağı olmak üzere 4 ayrı yönde çalışın.
5. 5 germeyi de uyguladıktan sonra(1?er dakikadan), 1?den 4?e kadar olan teknikleri istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz. Ama bizim önerimiz maksimum 5 ila 10 tekrar olmasından yana.
Elinizle yarattığınız gerginlik, penisinize ağırlık yerleştirerek uzatmakla hemen hemen aynı mantıkta.
Germe hareketini yaparken penisinizi dilediğiniz şekilde tutabilirsiniz, ama dikkat etmeniz gereken şu ki tutuş sırasında damarlarınıza baskı yapmayınız. Asla aşırı zorlamayınız. Kan dolaşımını engellemek istediğimiz en son şey.
Sadece bu teknikle çalışarak bile 2 hafta içersinde gelişim göstermeye başlayacaksınız. Fakat 3-4 ay sonunda inanılmaz değişimi fark edeceksiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder